Marcin Szuster Szusty

Marcin Szuster Szusty

Szkoła Muzyki Nowoczesnej

Współzałożyciel duetu producenckiego WaxEaters. Na płaszczyźnie producenckiej, duet współpracował z takimi artystami, jak Rover czy Bonson. Swoje produkcje WaxEaters opiera na zaawansowanym samplingu, dopełnionym partiami granymi.

Współzałożyciel WaxEaters VinylShop (waxeaters.pl) – pierwszego w Polsce internetowego sklepu winylowego z ofertą skierowaną przede wszystkim do beatmaker’ów zainteresowanych samplingiem.

Współorganizator pierwszych w Polsce regularnych beatmakingowych jam session (WaxEaters BeatSession), podczas których cały katalog WaxEaters VinylShop jest otwarty dla uczestników do darmowego samplingu. W ramach każdej edycji zaprasza się uznanych w środowisku producentów, którzy przedstawiają swoją metodę pracy. Do tej pory odbyły się trzy edycje, w których wzięło udział ponad 30 beatmakerów.

W Szkole Muzyki Nowoczesnej zajmuje się organizacją pracy szkoły, kursów wokalnych oraz prowadzeniem zajęć w ramach przedmiotu Nauka o Muzyce (m.in. z klasyfikacji nośników muzycznych, wykład dotyczący historii płyt winylowych).

Chętnie wspiera wszelkie podziemne inicjatywy związane z promocją kultury Hip Hop, jak np. Inwazja Skip Proof Scratchers (Skrecz Sesja), Before G.R.A.M. Festival.

Koneser płyt winylowych i ich starego, ciepłego, analogowego brzmienia.

Obecnie skupia się na rozwoju WaxEaters VinylShop i własnego warsztatu producenckiego.

Specialty: Producent
Website: http://waxeaters.pl/