Speakers & Artists
* A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 • Jack Bridges
  Beatport
  Description

  Dyrektor działu Zarządzania Międzynarodowymi Relacjami z Wytwórniami Muzycznymi w Europejskiej siedzibie Beatportu znajdującej się w Berlinie. Jest odpowiedzialny za kontakt i obsługę ponad 100 kluczowych wytwórni m.in. Warner Music Group, Ninja Tune, Label Worx, Toolroom, Anjunabeats, Defected, Atlantic Records i wiele innych. Jack negocjuje warunki umów biznesowych i licencji zarówno z nowymi jak i z uznanymi na rynku partnerami. Doświadczenie zdobył pracując wcześniej między innymi dla agencji 7digital czy w cyfrowym sklepie Trackitdown.

 • Michał Baj
  DJ Eprom
  Description

  DJ Eprom (właściwie Michał Baj) to artysta stanowiący dowód na to, że pasja tworzenia, oryginalność i wytrwałość w dążeniu do celu pozwalają osiągnąć prawdziwy sukces. Mając niespełna 30 lat może poszczycić się podwójnym tytułem Mistrza Świata IDA oraz dwunastoma tytułami Mistrza Polski.

  Oryginalność oraz różnorodną stylistykę Eproma udowadniają takie wydawnictwa jak „Commodore the Data Wars” (2005), „8 bit Miner Breaks” (2008, winyl), dubstepowy „Machinerio EP” (2010), turntablistyczny projekt Modulators z DJ Benem i Krótkim “Insert coin” (2012), oraz chyba najbardziej znany retro-hiphopowo-satyryczny Sztigar Bonko “Jo Sznupia” (2013).  W swoich produkcjach Eprom bardzo często sięga po oldschoolowe komputery rodem z lat 80’ych, analogowe mit maszyny, samplery oraz syntezatory wykorzystując ich potencjał i brzmienie w produkcji zarówno klasycznych hip hopowych brzmień jak i nowoczesnej muzyki elektronicznej.

  Eprom współpracuje z bardzo wieloma artystami z kraju zarówno jako Dj, producent czy inżynier dźwięku. Efektem tych kolaboracji jest cała masa płyt, nagroda Fryderyka za współprodukcję płyty „Zwierzę bez nogi” oraz Złota Płyta za album Fisz Emade Tworzywo „Mamut”.

  Sety Eproma to pełne energii przemyślane kompozycje powstające przy użyciu gramofonów i całej gamy instrumentów elektronicznych. Kiedy stoi za konsolą kreując klimat kawałka, panuje nad każdym dźwiękiem, a osiągany efekt za każdym razem zapiera dech w piersiach publiczności. Eprom-Sety to REAL hiphop, dubstep, bassline, funk, rock, metal… czyli muzyka dla ludzi o otwartych głowach.

 • BeMy
  Universal Music Polska
  Description

  Grupa założona przez dwójkę braci Mattia i Elie Rosinski. którzy urodzili się i wychowali we Francji, ale po rodzicach mają polskie pochodzenie. Od najmłodszych lat interesowali się muzyką, nieustająco grając w rodzinnym domu w Bordeaux a po ukończeniu szkoły średniej postanowili kontynuować edukację muzyczną poza Francją, w Anglii. Udało im się dostać na studia muzyczne w prestiżowej szkole Academy of Contemporary Music gdzie zaprzyjaźnili się z Edem Sheeranem, z którym wspólnie mieszkali.

  W 2013 wzięli udział w programie Must Be The Music i dostali się do finału zajmując drugie miejsce. W 2014 awansowali do półfinałów eliminacji Przystanku Woodstock, Festiwalu w Jarocinie oraz zagrali na pierwszym w Polsce akustycznym koncercie w ramach brytyjskiego projektu Sofar Sounds. Również w 2014 zdobyli nagrodę Jury festiwalu Top Trendy 2014 a nastepnie nagrodę główną na festiwalu muzycznym w Jarocinie, a na początku sierpnia zagrali na dużej scenie festiwalu Woodstock (wygrali eliminacje zespołów konkursowych). Wiosną 2015 podpisali kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska i przystąpili do nagrywania debiutanckiego albumu pod czujnym okiem wybitnego producenta Bogdana Kondrackiego.

  Ich debiutancki album „Grizzlin” ukazał się 22 kwietnia 2016 i zawierał 11 piosenek w języku angielskim.

 • ba.
  ba. Music | Team Despotin
  Description

  Nazwę projektu, który firmuje Benas Aleksandravičius dość ciężko znaleźć poprzez wyszukiwarki, ale jego energia napędza cały zespół a dzięki występom pod swymi inicjałami od 2013 zdobywa coraz większą rozpoznawalność powoli wykraczającą poza rodzimą Litwę.
  Jest młodym i niepokornym twórcą, który rzucił szkołę by skoncentrować się na muzyce. Choć  jego stylistyka chętnie jest porównywana z Bombay Bicycle Club to w indie-rockową formułę wkłada całe swe serce nie zamykając się w jednym nurcie. Na scenie jest pochłonięty swoją sztuką czym zjednał sobie poklask publiczności Litwy a także wygrał nagrodę publiczności Tallinn Music Week showcase festiwal. Na SMC zaprezentuje materiał z debiutanckiej płyty oraz kilku EP-ek.

 • Belau
   
  Description
 • Nicholas Beveridge
  Ingenious Group
 • Piotr Bejnar
  C&C Bookings | Otake Records
  Description
  We can meet

  Friday June 9th | 12:30-13:30

 • Bownik
  Kayax
  Description
 • Kamil Berkowski
  Soundtrade Agency
 • Bert
  PR Czwórka | Last Robots
  Description