Speakers & Artists
* A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 • Eric Shoves Them In His Pockets
  Thin Man Records
  Description

  Eric Shoves Them In His Pockets właśnie wydali drugi album długogrający „With Love". Tym samym wyprowadzili się z pierwszej płyty i przy okazji zorientowali się, że stanowią grupę muzyczną już od dziewięciu lat, a niektóre nowe piosenki to wymyślili już co najmniej trzy lata temu. Dzięki temu w ich brzmieniu czuć zmiany kierunków studiów, wycieczki samochodowe i pierwsze śmieciówki.

  Nikt tak naprawdę nie wie, czy ich muzyka jest wesoła czy smutna, ale podobno przywołuje dobre wspomnienia z życia, którego nikt nigdy nie miał. Jeśli piosenki z pogranicza najntisowego indie, slacker rocka i hip-hopu brzmią dla Was zachęcająco, to chodźcie na koncert i dajcie Erykom uszczypnąć Was miłością w policzek.

 • einarIndra
  Moller Records
  Description

  EinarIndra to projekt islandzkiego muzyka, który łączy delikatną elektronikę z modulacją własnych wokali. Choć forma muzyki jest elektroniczna to jej autor woli określać ją jako ‘electronic soul’.
  Brzmienie starodawnych syntezatorów, zmodyfikowane, podwyższone głosy, rozległe i delikatne płaszczyzny brzmień oraz futurystycznych rytmów charakteryzują muzykę einarIndra.
  Muzyk pierwszy album wydał w 2014 dzięki cenianej islandzkiej wytwórni Möller Records. Od tamtej pory skupia na sobie uwagę nie tylko islandzkiej sceny muzycznej.

 • Damian Ekman
  Hand2Band Group
  Description
 • Eyre Llew
   
  Description