Speakers & Artists
* A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 • Clarisse Quinn
  ATC Management
 • JC Concato
  Point Blank
  Description

  Dyrektor Kreatywny w Point Blank Music School, JC wnosi do swojej roli 35 lat doświadczenia w przemyśle muzycznym jako producent, inżynier, remikser i doświadczenie w zakresie rozwoju artystycznego. JC nadzoruje wiele aspektów kreatywnych  szkoły, w tym opracowywanie treści kursów i rekrutację i szkolenie instruktorów, ekspertów, projekty studiów i wdrażanie technologii, tutoriale video i transmisje na żywo.
  JC rozpoczął swoją karierę zawodową pod koniec lat 80. we Francji, pracując jako programista przy drugim albumie Vanessy Paradis, zanim przeniósł się do Londynu na początku lat 90. W Londynie JC rozpoczął pracę jako inżynier w Falconer Studios, pracując z Omarem, Pressure Drop i Urban Species, z którymi zdobył miejsce w pierwszej dziesiątce największych hitów utworem "Spiritual Love". Dołączył do Matrix Studios w 1994 roku, gdzie pracował z wieloma artystami jak m.in. Björk, Blur, Depeche Mode, Erasure, Oasis, Take That, The Cure i US3. JC wydało kilka albumów dla Blue Note, Chrysalis, EMI, Sony i Warnera oraz remiksował dla kilku artystów, w tym Portishead i Kid Loco, a także dla filmów i telewizji.

 • Young Stadium Club
  Universal Music Polska
  Description

  „Młodzi, bezczelnie zdolni... udowadniają, że warto zapamiętać tę długą angielską nazwę". W skład zespołu wchodzą cztery osoby: Dominik, Janek, Krzysiek oraz Filip
  Zespół odpowiedzialny jest zarówno za warstwę tekstową, muzyczną jak i produkcyjną w swoich utworach.
   Swój początek datują na maj 2013 roku i mimo krótkiego stażu, grupa już zdążyła zdobyć duże uznanie zarówno wśród fanów, jak również mediów polskich i zagranicznych. Niezwykle pochlebne recenzje ich twórczości pojawiły się już wśród dziennikarzy z Anglii, Włoch, Hiszpanii, a nawet USA. W ciągu ostatnich lat wystąpili m.in. na Likes Festiwalu w Gdańsku, przed Happysad i The Neighbourhood w klubie Stodoła oraz na Europejskich Targach, Co Jest Grane? w Cafe Kulturalna.
  Zapytani o inspiracje bez wahania wymieniają największe gwiazdy indie rocka: Bombay Bicycle Club, Two Door Cinema Club, Foster the People czy Foals. Choć wszystkie te wpływy można usłyszeć w twórczości Young Stadium Club, zespołowi udaje się zachować swój własny, oryginalny styl, który w połączeniu z wyjątkowym wokalem i profesjonalizmem grupy, tworzy unikalną i dotąd niespotykaną na polskiej scenie muzykę, która bez wątpienia ma wszelkie predyspozycje do konkurowania z zagranicznymi gigantami tego gatunku.
  Zespół przygotowuje się właśnie do wydania swojej debiutanckiej płyty, która ukaże jeszcze w tym roku.
  W 2016 roku zespół zagościł na scenie festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu, festiwalu H&M Loves Music w Warszawie, swoją moc pokazali również występując jako support przed brytyjskim zespołem The Vamps, a pod koniec roku rozgrzali publiczność przed koncertem Nothing But Thieves w Warszawie!
   
  Ich debiutancki album promuje singiel Forever Young !
   
  Współautorami utworu Forever Young są m.in. z Callum Stewart (który współpracował m.in. z Nile'm Rodgersem czy Rudimental) oraz Marli Harwood (Sigala czy Kygo).
   

 • Catz 'n Dogz
  Pets Recordings
  Description

  Catz‘n Dogz to projekt dwójki szczecińskich didżejów i producentów - Grzegorza Demiańczuka (aka Greg) oraz Wojciecha Tarańczuka (aka Voitek) znanych również jako 3 Channels. Ich preferowany gatunek to, tak zwana, nowoczesna mieszanka muzyki tanecznej.
  Grzegorz Demiańczuk oraz Wojciech Tarańczuk poznali się w 2003 roku. Mieli okazję grywać w tym samym szczecińskim radiu ABC. Poza radiem zajmowali się organizowaniem cyklicznych imprez zwanych Electronic House w klubie Mezzoforte. Po założeniu zespołu wydali swoją pierwszą płytę w 2005 roku. Dziś ich single znane są na całym świecie, a wielu światowej sławy artystów zamieszcza je w swoich setach.

  We can meet

  Friday June 9th | 12:30-13:30

 • Chris Calcutt
  Novation
  Description

  Chris Calcutt jest europejskim specjalistą ds. Produktu dla legendarnego brytyjskiego producenta syntezatorów - Novation. Praca, która zabiera go po całej Europie, gdzie demonstruje, prezentuje i prowadzi warsztaty obejmujące wszystkie aspekty technologii muzycznej. Jako artysta - “-CALC-" Chris łączy miłość syntezatorów i sekwencerów analogowych. Niezależnie od tego, czy w studio czy na scenie -CALC- opiera się głównie na instrumentach Novation, aby stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl muzyki elektronicznej na żywo.

 • Coals
  TBA Music
  Description

  Coals to młody duet, w którego skład wchodzą Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski. Nazwa zespołu ściśle nawiązuje do znanego z kopalni węgla - Śląska. Prestiżowy brytyjski magazyn The Quietus opisywał ich muzykę jako "marzycielski, eteryczny pop czerpiący na równi z elektroniki i elementów folku". Po zaledwie pół roku istnienia zespół został zaproszony na takie festiwale jak OFF Festival, Open'er Festival, czy Soundrive Festival.
  Kasia i Łukasz otwierali także pierwszą w Polsce wideosesję dla legendarnej stacji KEXP, w której to również utwór “Weightless” został wybrany “piosenką dnia” w sierpniu 2015 roku.
  Wśród inspiracji Kasia I Łukasz wymieniają m.in. Soap&Skin, Spooky Black, Sigur Ros i Deana Blunta.

  Ostatnimi czasy zespół zaczął stawiać pierwsze kroki na zagranicznych festiwalach (Positivus Festival, Reeperbahn Festival, LOFTAS, Tune In Tel Aviv, BUSH Budapest). W listopadzie Coals wystąpili także na festiwalu Iceland Airwaves w Reykjaviku, a także zagrali drugą sesję dla KEXP w słynnym Kex Hostel.

  1 grudnia ukazał się ich singiel "Rave03" promujący debiutancki album, który ukaże się w 2017 roku, a jego motywem przewodnim będzie dzieciństwo.

 • Rafał Cały
  C&C Bookings
  Description
 • Anna Ceynowa
  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
 • Marta Chełkowska
  Urząd Marszałkowski Woj. Pomorskiego