Speakers & Artists
* A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 • Joseph Keevil Saytek Live
  Point Blank | Cubism Records
  Description

  Saytek jest mistrzem nowoczesnej technologii w muzyce. Pisze, produkuje i wykonuje wszystko na żywo, używając różnych sprzętów analogowych i wirtualnych. Saytek był nominowany do nagrody 'Best Live Act' w 2013 roku przez angielski DJ Mag, a w tym samym roku Mixmag przyznał mu tytuł “Albumu Miesiąca".
  Jest znany ze swojej wyjątkowej zdolności do przeniesienia swoich produkcji studyjnych, które charakteryzują się unikalną mieszanką techno i house'u na występy live.

  Jego album "Machine Jams" otrzymał świetne recenzje i stał się jednym z ulubionych albumów roku Carla Cox'a.
  Ma na koncie występy w The Zoo Project i Space na Ibizie, Fabric w Londynie, a także w Berlinie: w Tresor, Golden Gate, Salon - Zur Wilder Renate, Chalet, Sisyphos, Kosmonaught, Ipse i wiele innych. Poza tym występował również w Kanadzie, Chorwacji, Francji, Czechach, Włoszech, Belgii, Polsce, Hiszpanii, Holandii i Finlandii.

  W ubiegłym roku otrzymał support od takich artystów jak m.in. B Traits z BBC Radio 1, Derrick May, Ryan Elliot, Laurent Garnier, De La Swing, Nicole Moudaber, Dubfire, Danny Rampling, Pyscatron i Roger Sanchez.
  Wśród wydawnictw Saytek'a można wymienić EP i live albumy nakładem jego własnej wytwórni - Cubism Records oraz utwory i EP wydane w wytwórniach Liebe*Detail, Soma, Bedrock, My Favourite Robot Records, Wiggle, Monique Musique, Fabric, Golden Gate Club Records, My Favourite Freaks, KMS i wiele innych. Jego utwory ukazywały się w Top 10 listach takich światowych sław jak Carl Cox, Laurent Garnier, Steve Lawler i Marcel Dettman i wielu innych.
  W ostatnim czasie podpisał 13 tracków nagranych live z wytwórnią Darrena Emersona (Underworld) - Detone.

 • JC Concato
  Point Blank
  Description

  Dyrektor Kreatywny w Point Blank Music School, JC wnosi do swojej roli 35 lat doświadczenia w przemyśle muzycznym jako producent, inżynier, remikser i doświadczenie w zakresie rozwoju artystycznego. JC nadzoruje wiele aspektów kreatywnych  szkoły, w tym opracowywanie treści kursów i rekrutację i szkolenie instruktorów, ekspertów, projekty studiów i wdrażanie technologii, tutoriale video i transmisje na żywo.
  JC rozpoczął swoją karierę zawodową pod koniec lat 80. we Francji, pracując jako programista przy drugim albumie Vanessy Paradis, zanim przeniósł się do Londynu na początku lat 90. W Londynie JC rozpoczął pracę jako inżynier w Falconer Studios, pracując z Omarem, Pressure Drop i Urban Species, z którymi zdobył miejsce w pierwszej dziesiątce największych hitów utworem "Spiritual Love". Dołączył do Matrix Studios w 1994 roku, gdzie pracował z wieloma artystami jak m.in. Björk, Blur, Depeche Mode, Erasure, Oasis, Take That, The Cure i US3. JC wydało kilka albumów dla Blue Note, Chrysalis, EMI, Sony i Warnera oraz remiksował dla kilku artystów, w tym Portishead i Kid Loco, a także dla filmów i telewizji.

 • Jack Bridges
  Beatport
  Description

  Dyrektor działu Zarządzania Międzynarodowymi Relacjami z Wytwórniami Muzycznymi w Europejskiej siedzibie Beatportu znajdującej się w Berlinie. Jest odpowiedzialny za kontakt i obsługę ponad 100 kluczowych wytwórni m.in. Warner Music Group, Ninja Tune, Label Worx, Toolroom, Anjunabeats, Defected, Atlantic Records i wiele innych. Jack negocjuje warunki umów biznesowych i licencji zarówno z nowymi jak i z uznanymi na rynku partnerami. Doświadczenie zdobył pracując wcześniej między innymi dla agencji 7digital czy w cyfrowym sklepie Trackitdown.

 • John James
  Get Good Music
  Description
 • jJasmine
   
  Description
 • Magdalena Jensesn
  Chimes
  Description
  We can meet

  Friday June 9th | 15:45-16:45

 • Joy Wellboy
  Bpitch Control
  Description
 • Josh Savage
   
  Description
 • Jacob A
  Portobello Booking
  Description
 • Justs
   
  Description